Metamorfozy

Życie jest ciągłą zmianą, a jeden mały element wystarczy by cieszyć się nowym wnętrzem i mieć olbrzymią radość z obcowania z ręcznie wykonanym i niepowtarzalnym meblem. Zapraszam do obejrzenia galerii wykonanych już przez nas metamorfoz wnętrz i mebli.

Malowane drzwi

Z bieli na niebieski

Zielona komoda

Skrzynia skarbów

Szafa Ikea inaczej

Stoliki w nowych kolorach

Biurko

Łóżko księżniczki

Ikea na nowo

Z kremu na szarość

Kuchnia z kremu na biel

Mięta z bielą

Miętowa konsola

Turkusowe cudo

Żółty i złoty

Boho i kolor

Skrzyneczka na skarby

Wielobarwny stół

Salon w nowych, jasnych kolorach

Kredens

Colorful DesignColorful Design zajmuje się stylizacją i ręcznym malowaniem mebli.


Zastanawiasz się czy zmieniać stare meble i kupić nowe? A może lubisz je, ale potrzebne są Ci zmiany?
Jeśli tak, to trafiłeś pod idealny adres! Zajmujemy się stylizacją i ręcznym malowaniem mebli.
Możemy zmienić kolor na wybrany z szerokiej palety barw, lub wymieszać go, wybielić poprzecierać, nawoskować, zrobić wszystko by uzyskać efekt, o którym marzysz. Styl Shabby Chic, Chippy Look - wygląd starego mebla, prowansalski, starofrancuski, a może angielski? U nas wszystko jest możliwe! Każdy mebel, który opuszcza naszą pracownię staje się ręcznym dziełem sztuki, który zachwyca swoim blaskiem, a nowy duch inspiruje do dalszych zmian.

Jeśli mebel wymaga małej naprawy stolarskiej, nie ma problemu. Zrobimy to dla Ciebie. Krzesła wymagają nowej tapicerski? To również możliwe, kilka drobnych zabiegów i będą wyglądały jak nowe.

Malujemy i stylizujemy meble wykonane z drewna, z płyt mdf oraz okleiny. Farby kredowe, których używamy pozwalają na malowanie każdej powierzchni.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, chcemy sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Na każdym etapie stylizacji kontaktujemy się z Klientem i przesyłamy zdjęcia z poczynionych już prac. Wszystko wykonujemy ręcznie z najwyższą starannością.

Jak działamyOpowiedz nam o swoim wymarzonym wnętrzu, kolorystyce, meblach. Zrób kilka zdjęć pomieszczenia i meblowi, który chcesz odmienić.

Powierz nam swój mebel. Jeśli go nie masz my znajdziemy go specjalnie dla Ciebie. Meble możesz przywieźć do naszej pracowni, wysłać lub możemy odebrać je od Ciebie prosto z domu.

Wspólnie wykonamy projekt zmian, wybierzemy kolorystykę, zdobienia, dekoracje. W palecie barw nie ma koloru, o którym marzysz? Nic trudnego wymieszamy kolor specjalnie dla Ciebie. A może chcesz mieć niespodziankę? Daj nam wolną rękę i stworzymy coś specjalnego w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Mebel wymaga pomocy stolarskiej lub tapicerskiej? Nie ma problemu, My zrobimy to dla Ciebie.

Po kilku dniach naszej ręcznej pracy, malowaniu, wykonanych przecierkach, woskowaniu i zdobieniu- realizacja Cię zaskoczy! Odbierzesz osobiście lub przywieziemy do Twojego domu- nowy, odmieniony i niepowtarzalny mebel, którego wszyscy będą Ci zazdrościć.

KolorystykaKolorystyka farb kredowych Annie Sloan, których używamy w naszych projektach jest niezwykle szeroka. Począwszy od łagodnych, jasnych odcieni po jasne, żywe barwy będące wspomnieniem historycznej europejskiej sztuki zdobniczej oraz mocne kolory właściwe dla XX. wieku. Kolory są soczyste i mocne, można je więc rozjaśniać, mieszać ze sobą, matowić, robić wszystko by efekt końcowy był powalający i urzekał swoim blaskiem. Materiały przez nas stosowane są nietoksyczne i mają bardzo niską zawartość LZO. Nie zawierają ołowiu ani glikolu etylenowego, są bezzapachowe. Farby były oceniane przez jeden z czołowych europejskich ośrodków badawczych, który potwierdził ich pełną zgodność z normą BS EN 71-3:2013

Zobacz wzornik kolorów

CennikNie pozwól by Twoje meble wyglądały szaro, smutno i staromodnie. Zespół Colorful Design odmieni każdy mebel, nada świeżości i wymarzonego przez Ciebie stylu, który będzie wyglądać wyjątkowo. Wystarczy skontaktować się z nami by omówić projekt i ustalić warunki naszej współpracy. Cennik podany poniżej zawiera przykładowe ceny poszczególnych stylizacji mebli. Przy większych lub bardziej skomplikowanych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie. Jeśli chcesz zobaczyć co możemy dla Ciebie zrobić, zapoznaj się z naszymi projektami w zakładce Metamorfozy.

MAŁE

Krzesła, stoliki, konsole, małe komody, lustra

Cena od 90 zł

ŚREDNIE

Komody, witrynki, serwantki, biurka

Cena od 180 zł

DUŻE

Stoły, szafy, kuchnie, meblościanki, łóżka

Cena od 250 zł

ZDOBIENIA

Malowanie dwoma kolorami, złocenia, lakierowanie, malowanie wzorów

Cena od 50 zł

PRACE STOLARSKIE I TAPICERSKIE

Cena od 70 zł

Odbiór / DostawaJeśli chcesz skorzystać z usług stylizacji i ręcznego malowanie mebli przez zespół Colorful Design, jest kilka możliwości dostarczenia do nas mebli


1. Możesz wysłać dobrze zabezpieczony i zapakowany mebel do nas przez firmę kurierską DHL. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zamówimy dla Ciebie kuriera, na wybraną godzinę i dzień, prześlemy wypełniony list przewozowy do druku. Koszt wysyłki od 30 do 150zł w zależności od wielkości i wagi przesyłki.

2. Możesz przywieźć mebel osobiście do naszej pracowni. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Ciebie.

3.Możemy przyjechać i odebrać meble z Twojego domu i później przywieźć je, już zupełnie odmienione. Cena za 1KM - 1,20zł. Przy większych zamówieniach cena ustalana jest indywidualnie.

Kontakt

Colorful Design

ARCHIDEO KAROL SABINIARZ
ul. Świerkowa 2, Powałki
89-620 Chojnice
NIP: 555-187-59-49
REGON: 220725721

+48 792 055 506
sklep@colorfuldesign.pl